SMM

Дизайн та просування в соцмережах

Корпоративний аккаунт в соціальних мережах - це «обличчя» вашої компанії або бренду. Від якості оформлення бізнес-сторінки (профілю, групи, каналу) залежить, яке враження про вас формується у споживача

Не варто братися за створення і дизайн соціальних мереж всіх можливих типів. Краще зупинитися на тих майданчиках, з яких за даними веб-аналітики на ваш сайт переходить найбільше число відвідувачів і здійснюється найбільша кількість покупок. В цьому аспекті для просування бізнесу в нашій країні рекомендується використовувати такі популярні інтернет-спільноти, як Facebook, Instagram або YouTube.

Оформлення Фейсбук

Потрібно грамотно і красиво оформити сторінку або групу в Фейсбук? А скачати шаблони для оформлення групи в Фейсбуці своїми руками - не підходящий для вас варіант? В такому випадку замовте професійний дизайн Фейсбук в студії VICTORY - і отримаєте ефективний рекламний інструмент просування вашого бізнесу в найбільшій в світі соцмережі.

 
 
 
 
 
Дизайн для Instagram

Просування брендів в сучасному світі неможливо без грамотного уявлення в Інстаграм. З появою цієї візуальної соціальної мережі потенційні клієнти отримали можливість побачити, як виглядає товар. І ефектний дизайн аккаунта в Інстаграм - одна з головних складових успішного розкручування бізнесу в мережі

 
 
 
 
 
Поетапна робота над дизайном соціальних мереж виглядає так:

  • Знайомимося на особистій зустрічі і обговорюємо завдання, які вам потрібно вирішити шляхом оформлення профілю / сторінки / групи / каналу в соцмережах (спілкування, реклама, продажу).

  • Вибираємо соціальну мережу, в якій доцільно оформити профіль вашої компанії чи бренду в залежності від тематики проекту.

  • Оцінюємо найпривабливіші акаунти конкурентів, вивчаємо і аналізуємо переваги цільової аудиторії.

  • Розробляємо оформлення обкладинок сторінок і шапок каналів, дизайн постів в соціальних мережах на основі зібраної інформації і з урахуванням побажань замовника.

  • Погоджуємо з клієнтом готові макети і передаємо після затвердження в користування.

  • Стильне оформлення соціальної мережі Instagram, Facebook, YouTube - один із напрямів діяльності студії VICTORY.