Пошук
  • VICTORY

Ідеї контенту для підсилення вашої стратегії вмісту


Новий підхід до змісту.


Ринок інтернет-реклами продовжує зростати все більш насиченим, а фірмовий контент швидко стає рішенням для бізнесу виділити себе з-поміж своїх конкурентів. До 2024 року, як очікується, дохід від цифрової реклами складе 460 млрд. Доларів. Це означає кілька речей для тих, хто намагається привернути увагу в Інтернеті:

Зібрати значущу увагу стане важче:


  1. Збільшаться маркетингові витрати

  2. Альтернативи платним оголошенням стануть більш важливими


Не розумійте цього неправильно; платна реклама в Інтернеті нікуди не діється, і вона повинна брати участь у вашій маркетинговій стратегії. Але ви повинні розуміти, що більшість користувачів Інтернету десенсибілізуються на банерну рекламу.


Банерна реклама настільки поширена, що переважна більшість випадків просто переливається очима. Крім того, близько 25,8% користувачів Інтернету використовували служби блокування реклами на своїх підключених пристроях у 2019 році.


Оскільки все більше людей стають десенсибілізованими або зовсім незрячими до реклами, вам потрібно розглянути нові альтернативи. Вам потрібно буде зв’язатися з аудиторією в Інтернеті новими способами. Аудиторія може читати відверту рекламу, але вона також цінує цінний вміст.


Існують відносно недорогі способи звернутися до своєї аудиторії та налагодити зв’язок між ними та вашим брендом. Брендовий вміст дозволяє вам створити свій Інтернет-бренд, зв’язатися з аудиторією та передати цінності вашого бренду та його значення для клієнтів.


Компоненти фірмового вмісту


Брендовий вміст не використовується як метод прямих продажів. Ефективний фірмовий вміст:

  1. Повідомляє цінності бренду, а не товари чи послуги

  2. Забезпечує ідентичність бренду у вашій галузі та в Інтернет-просторі

  3. Дійсно допомагає користувачам, надаючи цікавий та / або корисний вміст

  4. Використовує поєднання розповіді та інших емоційно привабливих методів

  5. Спілкується на декількох різних платформах


Для додаткового ефекту багато фірмового контенту можна створити спільно з іншими зацікавленими сторонами. Бренди часто співпрацюють з професіоналами та художниками, щоб забезпечити винятковий фірмовий вміст. Щоб зробити ще один крок далі, створений користувачами вміст є частиною чудової фірмової маркетингової стратегії вмісту.