Пошук
  • VICTORY

Як вибрати дизайнерське агентство

Отже, ви вирішили, що вам потрібна допомога експерта щодо ребрендингу чи маркетингової кампанії вашої компанії, але до кого ви звертаєтесь? Оскільки стільки компаній претендують на ваш бізнес, вибрати відповідну креативну агенцію для вашого бренду може бути важко. Чи найкращі більш відомі агенції найкращі? Або менші стартапи - краща альтернатива?Знати, які послуги ви хочете


По-перше, перед тим, як почати пошук, визначтесь саме з тими послугами, які вам потрібні. Перш ніж наймати агентство, важливо вирішити, для чого саме ви їх наймаєте. Ви хочете розпочати кампанію прямого маркетингу? Якщо так, то виберіть агентство, яке має певний досвід у розробці прямих маркетингових кампаній і знає, який тип дизайну добре відгукується серед одержувачів. Однак, якщо ви хочете передати переконливу розповідь про бренд, вам, ймовірно, знадобиться креативне агентство з потужним відділом копірайтингу.


Отже, знання того, що вам потрібно, допомагає вирішити, яку агенцію вибрати. Деякі агенції можуть більше зосередитись на послугах графічного дизайну, а інші можуть спеціалізуватися на маркетингу та рекламі. Кожне агентство має набір основних можливостей, де вони перевершують. З огляду на це, обов’язково визначте свої основні творчі потреби та об’єднайтеся в агентство, яке зможе продемонструвати вражаюче портфоліо в цій галузі.


Не покладайтесь лише на Google


Гаразд, отже, ви забили саме те, що хочете від майбутньої творчої агенції. Чудово! Тепер вам потрібно розпочати дослідження креативних агентств, які перевершують доставку товарів. Перш ніж відкрити вікно Пандори, яке є пошуком Google, поцікавтесь у своїй мережі контактів і подивіться, чи є у когось рекомендації. Більшість невеликих агентств зростають за допомогою рефералів, тому, покладаючись виключно на пошук Google для ваших досліджень, ви можете пропустити деякі чудові агентства, що розвиваються.


Для невеликих компаній, які не мають великого маркетингового бюджету, молоді креативні агенції можуть підійти і справді допомогти розширити цей бюджет. Часто більші, видатніші агенції беруть більше за свої послуги, і хоча ви можете найняти видатне агентство, їх плата може перевищувати те, що ви можете собі дозволити. Отже, якщо ваш бюджет обмежений, але вам потрібен всебічний пакет, дослідіть деякі менші агентства, що розвиваються.


Що шукати в агентстві


Зменшивши перелік потенційних агентств, вам доведеться розпочати їх розслідування індивідуально. Дивлячись на кожну фірму, слід звернути увагу на ряд речей. Подивіться на попередні проекти, над якими вони працювали. Чи працювали вони над проектами, подібними до того, який ви маєте на увазі? Чи мають вони досвід роботи у вашому секторі?


Важливо, щоб ваше креативне дизайнерське агентство насправді розуміло вашу компанію та знало виклики, з якими ви стикаєтесь у створенні присутності у своїй галузі. Цей тип галузевих знань особливо важливий у технічних галузях. Агентство з мінімальним розумінням того, що робить вашу галузь галочкою, може означати одну з двох речей - дуже круту криву навчання або прийняття рішень, які просто не підходять вашій аудиторії. Агенція „правильно підійде” допоможе вам „отримати вас”, з ким ви змагаєтесь і що найважливіше для вашої аудиторії.


Переконайтеся, що хімія правильна


Як і будь-які хороші стосунки, вся справа в хімії. Зрештою, ви збираєтесь проводити з цими людьми трохи часу і тісно співпрацювати з ними з різних питань, великих і малих. Залиште місце для великої кількості діалогів на фазі обговорення, щоб ця хімія набрала обертів. Чи їхній стиль добре поєднується з вашим? Чи означатиме їх особистість здорові робочі стосунки чи клопітні стосунки? Що говорять їхні клієнти? По суті, агенція «правильно підібрана» повинна мати можливість співпрацювати з вами так само, як і для вас.


Ваша головна мета - знайти професійне, надійне креативне агентство, з яким ви зможете створити міцні стосунки. Деякі агенції матимуть чудові ідеї, але якщо ви не порозумієтесь або слабкі комунікації та взаєморозуміння, то ці хороші ідеї в підсумку будуть дуже дорогими. Навіть якщо ви просто шукаєте короткостроковий проект, потрібно пам’ятати про довгострокові стосунки. Якщо вибране вами агентство забезпечує бажане, можливо, вам не доведеться шукати інше агентство для подальшої роботи. Отже, вкладення в це певної енергії може в перспективі заощадити вам багато часу.


Спілкування


Нарешті, хороше спілкування є життєво важливою особливістю, яку слід враховувати при виборі правильної творчої агенції. Дизайн - це процес спільної роботи, тому важливо, щоб обране вами агентство насправді слухало те, що ви маєте сказати. Їм потрібно продемонструвати, що вони готові витратити час, щоб зрозуміти цілі вашої компанії. Як тільки вони дізнаються про вас достатньо, вони відшліфують свою серію питань і почнуть робити пропозиції щодо вашого творчого напрямку. Агенція "правильно підібрана" запропонує для вас твердий стратегічний план, а не складений поспіхом перелік короткострокових тактичних цілей. Вибір креативного агентства - важливе рішення. Належне врахування придатності принесе дивіденди вашому довгостроковому творчому успіху.