Пошук
 • VICTORY

Найвідоміші графічні дизайнери у світі в 2021 роціУ сучасному онлайн-світі важко обійтися без гарного дизайну! Веб-сайти, блоги, пивні пляшки, логотипи чи обкладинки книг; Ви називаєте це, якщо візуальні ефекти не є привабливими, привабливість вашого товару чи послуги, безсумнівно, порушена. Це може створити або зламати точку так багато. У 2020 році, безсумнівно, матиме значний вплив на 2021 рік, оскільки це був рік, який змінив норму у багатьох відношеннях. Це, швидше за все, відобразиться на графічному дизайні в 2021 році. Слідувати тим, хто робить це найкраще, і спостерігати за тим, як вони можуть змінитися чи адаптуватися до мінливих обставин, є прекрасним способом залишатися в курсі дизайнерської гри та отримати велике натхнення.


Значення графічних дизайнерів


Візуальні ефекти привертають увагу і легко запам’ятовуються. Найчастіше вони є першим шансом вразити потенційного клієнта та утримати його увагу якомога довше.


Тому сьогодні так багато уваги приділяється роботі графічних дизайнерів. Галузь зростає зі своїм попитом, і з таким попитом кількість графічних дизайнерів, що з’являються, також стрімко зростає. Графічні дизайнери сприймають бачення своїх клієнтів та реалізовують його за допомогою візуального спілкування.


Графічні дизайнери використовують ілюстрації та текст для створення візуальних композицій, але найбільше графічні дизайнери вирішують проблеми!


Найчастіше графічні дизайнери відомі тим, що працюють у таких галузях:


 1. Реклама

 2. Розробка продукту

 3. Досвід користувача

 4. Користувацький інтерфейс

 5. Відео ігри

 6. Мультимедійне мистецтво та анімація

 7. Веб дизайн

 8. Дизайн виставки


Як я можу стати графічним дизайнером?


Одне із приємних моментів графічного дизайну полягає в тому, що вам не обов’язково потрібно йти до університету, щоб стати чудовим графічним дизайнером.


Звичайно, ступінь графічного дизайну в університеті дасть вам величезну перевагу, якщо ви зможете її здобути.


Але з розвитком деяких дивовижних інструментів дизайну, які набагато полегшують процес проектування, а також тисяч щоденників блогів та курсів графічного дизайну, доступних сьогодні в Інтернеті, зараз, мабуть, найкращий час для початку кар’єри в галузі графіки дизайн.


Графічні дизайнери ХХ століття


Графічний дизайн як професія справді виріс у 20 столітті. (Подумайте про божевільних людей та рекламу сигарет)


Ми не змогли створити список найвідоміших графічних дизайнерів 2021 року, не віддавши данину поваги деяким із відомих графічних дизайнерів усіх часів! Ці піонери проклали шлях для тих, хто сьогодні.


Графічні дизайнери, які надихнули нинішній урожай на кар’єру в галузі.


Тому перед тим, як ознайомитись із нашим списком відомих графічних дизайнерів, які все ще працюють у 2021 році, проведіть кілька досліджень і навчіться з кар’єри прабатьків дизайну:


 • Саул Басс

 • Ціпе Пінелес

 • Массімо Віньєллі

 • Пол Ренд

 • Мілтон Глейзер

 • Алан Флетчер

Чесно кажучи, цей список відомих графічних дизайнерів 20 століття міг тривати вічно. Це, мабуть, було гідним бути цілком іншим постом сам по собі, тому я тримав його коротким та приємним, щоб дати вам достатньо натхнення, перш ніж потрапити до списку 2021 року.