Пошук
  • VICTORY

Блискучі приклади стимулювання збуту


Процес продажу, починаючи з кінця, може бути складним для навігації. Клієнти, будь то B2B чи B2C, часто скептично ставляться до спроб їх «продати». І все-таки, якщо ви просто відступитеся і просто "дозволите природі взяти своє", шанси на те, що ваші продажі будуть, як мінімум, нижчими.


Існує тонка грань між напористим і наполегливим. Що відрізняє успішну стратегію продажів від безглуздої - це знання того, як пройти цією лінією і зробити це найефективнішим можливим способом.


То як ви просуваєте свої товари та / або послуги та генеруєте ці продажі? Які найкращі стратегії залучити потенційних клієнтів і змусити їх поглянути на ваш бренд? Стимулювання збуту - це не лише одна стратегія чи техніка, а скоріше цілий ряд підходів, які в підсумку допомагають виділити вас з-поміж конкурентів.


Нещодавно ми поспілкувались із експертами, які продають собі на життя, і запитали їх про їхні найкращі ідеї стимулювання збуту. Починаючи з акценту на автентичності, закінчуючи можливістю „мислити як клієнт”, навіть до поштових поштових кампаній, деякі їх відповіді можуть вас здивувати.


Після цього вам просто потрібно надіслати його. Ми робимо це за допомогою відео, оскільки таким чином люди можуть легко споживати та розуміти вміст. Тривалість відео не повинна перевищувати десяти хвилин (в ідеалі - п’яти) і повинна охоплювати всі ваші висновки, пов’язані з їхньою компанією. В кінці цього відео ми розповідаємо про наші послуги, згадуючи, як ми можемо їм допомогти та користь, яку вони отримають після завершення нашої роботи. Ця частина займає у нас близько 20-30 секунд.


Мета відео - запланувати дзвінок для проведення відеоконференцій, щоб обговорити більше про наші висновки, наші послуги та можливості. Тоді, якщо дзвінок вдається добре, це полягає у створенні проектної пропозиції, щоб вони підписали його, і ми почали працювати разом. Залежно від компанії та її розміру, це може зайняти від двох тижнів до шести місяців. Терпіння та спостереження є ключовими. 😉 Під час останньої роз’яснювальної кампанії ми зв’язались із 17 компаніями, 8 відповіли та 2 стали клієнтами.